Zlomená poloosa 8. - 10. 6. 2001


Na 10. ročník Zlomené poloosy vyjely z našeho klubu čtyři vozy. Letos se akce konala na posečené louce u obce Jedov. Počasí bylo spíše nevlídné, v pátek při příjezdu a večer pršelo.

V sobotu se většina posádek vydala se svými vozy na trať soutěže, která byla dlouhá asi 65 km a rozdělená do pěti etap. Pořadatelé si připravili opravdu pořádný organizační oříšek. Bylo vytvořeno několik různých variant tratě a způsobů průjezdu etap, podle toho, kam které posádka chtěla jet. Nevím, jak v jiných skupinách, ale v té naší všechno fungovalo dobře. Na trati soutěže, po první časové kontrole jsme byli odchyceni jedním z pořadatelů a skupinka asi 10 aut se za ním vydala do Třebíče. Tam jsme stihli oběd, návštěvu baziliky, velmi zajímavou návštěvu židovského hřbitova a zcela nečekaný průjezd uličkami Třebíče. Tak jsem zjistil, že Třebíč je zajímavé město. Potom jsme se napojili na trať soutěže v nějaké další etapě a pokračovali do cíle.

V sobotu večer byla jako obvykle volná zábava a vyhlášení výsledků. Protože pršelo, přišel velmi vhod velký vojenský stan, který stál před zaplněnou hospodou.


Elen systému BillBoard.cz - reklama na Internetu zdarma

Trafix
Trafix - bezplatná výmena bannerov